Hizmetlerimiz

Alım / Satım
Pendist, gayrimenkul almayı veya satmayı istiyorsanız ihtiyacınızı sizin adınıza güvenilir bir şekilde değerlendirmesini yapar ve piyasa koşullarında optimum değerle en uygun süre içerisinde hedefinize ulaşmanızı sağlar.

Kiralama
Kiralama arayışlarınızda hayalinize, bütçenize ve işinize uygun çözümleri sizlere sunar.
Kiraya vermek istediğiniz gayrimenkuller kısa sürede referanslı kişilere kiraya verilir.

Kredi Aracılığı
Satınalmasını yaptığınız veya yapacağınız gayrimenkul ile ilgili piyasa koşullarına göre en cazip kredi araştırması adınıza yapar. Değişik alternatifleri bilginize sunar. Kredi araştırma ve bulma konusunda ciddi zaman kazandırır.

Proje Pazarlama
Projeniz varsa Pendist pazarlamadaki çözüm ortağınızdır. Tek bir proje pazarlamasındansa Pendist tarafından geliştirilen pazarlama çalışmalarında yer alarak, projenizin daha fazla mecrada, daha ekonomik ve güvenilir bir şekilde hedef kitleniz ile buluşturulması sağlanacaktır.

Proje Satış
Projelerinizin satış ekibi Pendist tarafından kurulur, eğitilir ve denetlenir. Böylelikle satış giderleriniz önceden belirlenmiş ve maliyetlerinizin ciddi bir kısmını profesyonel bir ekiple kontrol altına almış olacaksınız. Projenize daha fazla odaklanarak karlılığınızı arttıracaksınız.

Proje Yaratım
Arsanız varsa veya yatırım yapmayı düşünüyorsanız, bulunduğunuz bölgedeki en iyi geri dönüşümü olabilecek yatırımı sizin için projelendirebiliriz. Projenin yaratılmasından sonuçlanmasına kadar çözüm ortağınız olarak hizmetlerimize devam ederiz.

Ekspertiz
Uzman ekibimiz ile satmak, almak veya değerini öğrenmek istediğiniz gayrimenkule en kısa sürede ekspertiz çalışması yaparak yanılmamanızı sağlarız.

Hukuki Danışmanlık
Tüm gayrimenkul işlemlerinizde profesyonel hukuk bölümümüz sizi mağdur etmeyecek anlaşma ve çözümler önerecektir.

Yabancılar İçin
İster Türkiye’de yaşayın ister yaşamayın ülkemizde yapacağınız gayrimenkul yatırımlarınızda, kısa veya uzun vadeli kiralama taleplerinizde uzman ekibimiz size kendi dilinizde yardımcı olacaktır.