Kurumsal

PENDİST isim olarak Pendik ve İstanbul’un birleşiminden oluşmaktadır. Dünya markası olmak üzere hızlı adımlarla ilerleyen İstanbul’un marka ilçelerinden ve yükselen değerlerinden biri olan Pendik’in birleşiminden doğacak bu marka herkesin gurur kaynağı olmayı hedeflemektedir.

PENDİST aynı zamanda İngilizce “DEPENDABLE” – güvenilir kökü ile beraber, kişileştirme ve en çok takısı olan “IST”’in birleşiminden meydana gelmiştir. PENDİST, en güvenilir kişi kavramını yeniden tanımlayarak Gayrimenkul sektöründe uluslar arası boyutta ilklerin geliştiricisi olacaktır.

Amacımız, ülkemizin gayrimenkul, yatırım potansiyellerini PENDİST ile tüm dünya’ya sunmaktadır. Bu amaçla yola çıkarken etik değerlerden hiçbir zaman ödün vermemeyi kendimize ilke edindik.

Misyon

PENDİST etik değerlere bağlı bir marka olarak müşterilerine hizmet verecektir. Öncelikle müşterilerinin güvenini kazanacaktır. Global bir marka olmak için global düşünecektir. Zamanında ve hızlı çözümler sunmayı hedeflemektedir. Projeler üreterek ve projelerin içinde yer alarak hizmet verdiği tarafların hayallerini gerçekleştireceği gibi bu projelere değer katmayı hedefleyecektir. Çevreye duyarlı sorumluluk sahibi bir marka olarak hareket edecektir.

Vizyon

Pendik’ten doğan global bir gayrimenkul danışmanlık, pazarlama ve üretim firması olmak.