Konut Projeleri

Anadolu yakasının güzide ilçesi Pendik civarında projeler adeta yarışmaya devam ediyor. Bu projelerden bazılarını aşağıda bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle temasa geçebilirsiniz.

DUMANKAYA GİZLİ BAHÇE SU:
Sabiha Gökçen Havalimanı’na komşu, Tuzla Aydınlı’da havasıyla, suyuyla, aurasıyla, atmosferiyle, içimizde saklı duran özlemleri uyandıran bir efsana Gizli Bahçe…

DUMANKAYA VİZYON:
Dumankaya, yarattığı ticari alanlarla iş dünyasına da önemli merkezler sağlamaya devam ediyor.

Şehrin sembollerinden biri olan ve Dumankaya’nın en prestijli projelerinden biri olan Vizyon, İstanbul’un hızla gelişen ve kentsel dönüşüm alanı olan Kartal’da yer alıyor.Dumankaya Vizyon’da 350 rezidans dairenin yanı sıra sunduğu hizmet ve sosyal tesislerle ile de çok ayrıcalıklı…

DUMANKAYA FLEX:
Yaşam konseptlerinin öncüsü Dumankaya, Kurtköy’de yepyeni bir home ofis projesine imza atıyor, sunduğu geniş sosyal imkanlar ve yüksek teknolojilerle ev ve iş hayatının standartlarını kökten değiştiriyor.

Dumankaya Flex 2 ayrı kütlede 5 blok ve 376 adet home ofis bulunuyor. Proje stüdyo, 1+1 ve 2+1 home ofisten oluşuyor.

MAVİ KULE
İstanbul’un en güzel mavisi. Mavi kule, cesur mimari çizgisi, güçlü duruşu, akıllı detayları ile sadece bölgenin değil, İstanbul’un yaşam kalitesini yükseltecek, sakinlerine masmavi bir ufuk sunacak.

DUMANKAYA CADDE:
Dumankaya Cadde, İstanbul’un hızla gelişen ve değerlenen semtlerinden biri olan Kurtköy’ün tam kalbinde yer almaktadır. Dumankaya Cadde Kurtköy’e dinamizm getirecek bir yaşama merkezidir.

DUMANKAYA ADRES LOBİ:
Adres Lobi İstanbul’un en hızlı gelişen ve değerlenen semtlerinden biri olan Tuzla-Aydınlı’dadır. 3 tarafı cadde ve bulvarlarla çevrili projede 3 blok ve 527 daire bulunmaktadır. Adres Lobi’de optimum kullanım alanlarına göre planlanmış stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire çeşitleri bulunmaktadır.

DUMANKAYA DİZAYN:
Dumankaya’dan yenilikçi bir proje daha …
Dumankaya Dizayn projesi Tuzla Tersanesi’nden Sabiha Gökçen Havaalanı’na ve TEM’e çıkan otoyol üzerinde, Gizli Bahçe’ye gelmeden önceki yamaçta yer alıyor.

DUMANKAYA İKON:
Dumankaya İkon 149 metre yüksekliğiyle İstanbul’un en yüksek rezidans projelerinden  biri olacak Dumankaya İKON, 41 ve 40 katlı 3 kulenin birleşmesinden oluşuyor
Dumankaya’nın Vizyon’dan sonra 2. landmark projesi Dumankaya İKON Anadolu Yakası’nın tam merkezinde Göztepe’de.

DAP YAPI CENTRO FUTURA:
DAP YAPI’ nın Ocak 2008′ de başlayıp, Şubat 2009′ da yaşama geçirdiği Centro Futura projesi 6′ şar katlı 7 blok ve 203 bağımsız rezidanstan meydana geliyor. Yeni İstanbul diye adlandırılan Sancaktepe’ de inşa edilen projede, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 tipinde, 71 m2 ile 263 m2 büyüklüğünde rezidanslar, bahçe ve teras dubleks seçenekleriyle alıcısını bekliyor. Centro Futura’da, yaşam alanlarının yanı sıra, işyeri sahibi olmak isteyenler için de mağazalar bulunuyor.

DAP YAPI ROYAL CENTER:
İstanbul Maltepe’de Dap Yapı projesi olarak temeli atılan Dap Royal Center’ın yaklaşık bir buçuk yıl sonra tamamlanması, teslimlerinin yapılması ve projede yaşamın başlaması öngörülüyor.
2 kule olarak yükselen Maltepe Dap Royal Center’da 62 ila 72 metrekare 1+1’ler; 88 ila 120 metrekare 2+1’ler; 124 ila 233 metrekare 3+1’ler; 260 metrekare 4+1’ler yer alıyor.

ATAMAN KARİNA:
Ataman Karina Pendik Mimarisi, konumu, peyzajı, sosyal donatılarıyla nitelikli bir konut projesinin gelişi güzel dizilmiş apartman bloklarıyla farkını koyuyor.

TUANA EVLERİ:
4 bin 850 metrekare alan üzerinde 17 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip olan Tuana Evleri projesinde 118 konut bulunuyor. 5 katlı 6 bloktan meydana gelen projede alanları 92 ve 190 metrekare arasında değişen konutlar makul fiyatlı site içinde yaşam lüksünü sunuyor. İnşaatına Ekim 2008′de başlanan Tuana Evleri Nisan 2011′de teslim edilmiştir.