Pendik’te emlak alırken

Pendik geçmişi millat’tan öncelere kadar uzanan bir bölgedir. Eskiden İstanbul’un güzide sayfiye kasabalarından biri olan Pendik, şu günlerde Türkiye’nin parlayan bir yıldızı ve cazibe merkezi haline gelmiştir.
Pendik’e değer katan bazı özellikleri ise Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik Marina, Alışveriş Merkezleri, Çarşısı, Çevreyolu bağlantıları, Hızlı Feribout, Tersane, Toplu Konutları, Sahil şeridi ilk başta aklımıza gelenler arasında.
Peki Pendik’te satılık ev arıyorsak nelere dikkat etmeliyiz?
Öncelikle ihtiyaçlarımızı saptamalıyız. İş yerimize uzaklığı, yola yakınlığı, bütçemize uygunluğu, sosyal ihtiyaçlarımızı ve ailemizin ihtiyaçlarını karşılaması gibi konularda kararlarımızı vermeliyiz.
Pendik’te 32 mahalle vardır. Bu mahallelerde öne çıkanlar arasında Batı Mahallesi, Doğu Mahallesi, Bahçelievler, Kaynarca, Kurtköy, Yenişehir-Uydukent, Fevzi Çakmak Mahallesi, Ahmet Yesevi mahallesi bulunmaktadır.
Pendik’te emlak alacağınızda ilk yapmanız gereken şey PENDİST gayrimenkul danışmanlarından biri ile görüşmektir. Bu size ciddi bir zaman kazandıracaktır.
Güncel gayrimenkullerimizi portfoy.pendist.com adresinden ziyaret edebilirsiniz